KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12156535
nr 1215 6535
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad Alf L, 1936. Motivet: 17x26 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:44:58
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.500 kr